Pirmssvētku noskaņā aicinām ziedot NVO!

2017.gada 12. decembrī

Ziemassvētku gaidīšanas laikā biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” ir izveidojusi indeksu svētku noskaņās - “Piparkūku indeksu”. Tā mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz to, cik neproporcionāli ir tēriņi par labu saldumiem, tā vietā, lai daļu no finansēm noziedotu kādai no 22 tūkstošiem nevalstisko organizāciju Latvijā. Oficiālā statistika un valsts iestāžu sniegtie dati liecina, ka vidēji viens iedzīvotājs gada laikā našķos noēd 69,24 EUR, savukārt labdarībai atvēl tikai 4,77 EUR.

Aicinām ikvienu ne tikai svētku laikā, bet arī visa gada garumā izvērtēt tēriņus un prioritātes,  un varbūt tomēr daļu no “piparkūku naudas” noziedot, lai palīdzētu kādai organizācijai, to pārstāvētajai jomai un mērķa grupai.

Mēs, biedrība "Radošās Idejas" sešu gadu darbības laikā projektu aktivitātēs esam iesaistījuši vairāk kā 670 unikālus dalībniekus, radījuši darba vietas, nodarbinot 26 unikālas personas, un sadarbojušies ar vairāk nekā 197 dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. 

Lai gan daļu nevalstisko organizāciju darbības finansē dažādas atbalsta programmas, tomēr biedrībām jānodrošina vidēji 10% pašu finansējums projektu īstenošanai, līdztekus ar brīvprātīgo darbu projektu sagatavošanā. Tā kā ziedojumi NVO darbībai ir ļoti zemi, nepieciešamais papildu finansējums projektu īstenošanai lielākoties tiek segts no biedrību dibinātāju un strādājošo personīgajiem līdzekļiem.

Ja vēlaties ziedot biedrībai "Radošās Idejas", lūdzam pārskaitīt ziedojumu, izmantojot zemāk redzamos rekvizītus, un maksājuma mērķī lūdzam norādīt "Ziedojums biedrībai "Radošās Idejas"". Saņemtie ziedojumi tiks izmantoti līdzfinansējuma nodrošināšanai Eiropas Savienības un Latvijas valsts finansētajos biedrības "Radošās Idejas" projektos, kā arī ziedotājiem tiks sniegta detalizēta informācija par ziedojumu izlietojumu.

Mūsu rekvizīti:

Biedrība "Radošās Idejas" 

Reģistrācijas Nr. 50008184511

Konta Nr. LV88PARX0016698290001

SWIFT: PARXLV22

Banka: AS “Citadele banka”