Piesakies rīdzinieku forumam “Rīga Dimd”!

2017.gada 27. novembrī

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā alianse” jau astoto gadu aicina Rīgas iedzīvotājus piedalīties Rīgas iedzīvotāju forumā “Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”.

Šogad foruma dalībniekiem būs unikāla iespēja pirmajiem uzzināt pētījuma „Sabiedrības integrācija Rīgā 2017” rezultātus, kā arī dzirdēt, kā tos komentē eksperti no teorētiskā un praktiskā vērtējuma. Zināms, ka pētījuma rezultāti parādīs, cik veiksmīga vai gluži pretēji – neveiksmīga bijusi līdzšinējā integrācijas politikas ieviešana Rīgas pašvaldības līmenī.

Tāpat forumā ikvienam dalībniekam būs iespēja sniegt savus ieteikumus, kā kopīgiem spēkiem padarīt Rīgu par ideālo pilsētu, kā arī identificēt turpmākos soļus, ko nepieciešams veikt pašvaldībai un iedzīvotājiem, lai sasniegtu nosprausto mērķi, īpašu uzmanību vēršot tādiem jautājumiem, kā piederības veicināšana pilsētai un tās apkaimēm, pilsoniskās līdzdalības un komunikācijas uzlabošana pašvaldības līmenī. 

Ne mazāk svarīga ir foruma pirmā programmas daļa, kurā sabiedrībā zināmi un mīlēti dažādu profesiju pārstāvji dalīsies ar savu pieredzi, kādēļ ārpus darba sociālās aktivitātes ir tik nozīmīgas gan sev pašam, gan arī mūsu līdzcilvēkiem. Ar foruma programmu var iepazīties šeit.

Forums notiks 29.novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā, Merķeļa ielā 13. Aicinām pieteikt dalību līdz 27.11.2017., aizpildot elektronisko pieteikuma anketu