Aicina iesaistīties kampaņā "Mēs izvēlamies Godīgo tirdzniecību"

2017.gada 16. novembrī

Biedrība "Zaļā brīvība" veiksmīgi uzsākusi kampaņu "Mēs izvēlamies Godīgo tirdzniecību", par ko detalizēta info pieejama mājas lapā: http://www.zalabriviba.lv/godiga-tirdznieciba/

Kampaņā aicinātas piedalīties godīgajai tirdzniecībai draudzīgas organizācijas, uzņēmumus, iestādes, kopienas un cilvēku grupas iegūt visās Baltijas valstīs vienoto marķējumu “Mēs izvēlamies Godīgo tirdzniecību” un pievienoties godīgās tirdzniecības draugu grupai.

Katrai mērķgrupai ir izstrādātas atsevišķas prasības marķējuma ieguvei, un prasības, kas attiecas uz godīgajai tirdzniecībai draudzīgām organizācijām, uzņēmumiem, iestādēm, kopienām vai cilvēku grupām (šeit). Biedrība "Zaļā brīvība" aicina izskatīt šo informāciju savā organizācijā un pieteikties marķējumam "Mēs izvēlamies Godīgo tirdzniecību". 

Detalizātākai informācijai un sadarbības apstiprināšanai biedrība aicina uz pasākumu Kāpēc izvēlēties Godīgās tirdzniecības preces?, kur notiks kampaņas atklāšana. 

Pasākuma vieta: Birojnīca, Dzirnavu iela 84 k-2

​Pasākuma laiks: 27. novembris, plkst. 17.00 – 19.00

Savu dalību pasākumā piereģistrē šeit.

Pasākumā uzzināsim četrus stāstus, ko kopā sasaista izvēle atbalstīt Godīgās tirdzniecības preces un produktus. Skolotājs Naw Kham no Mjanmaspastāstīs par to, cik svarīgs ir godīguma un taisnīguma princips attīstības valstīs ražoto preču izvēlē, Latvijas rakstošie un filmējošie žurnālisti dalīsies ar braucienos iegūto izpratni par godīgu un negodīgu produktu un preču ražošanu attīstības valstīs, nevalstisko organizāciju pārstāvji no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas stāstīs par savu iniciatīvu izteikt atzinību un atbalstu godīgajai tirdzniecībai draudzīgām organizācijām, uzņēmumiem, iestādēm, kopienām un cilvēku grupām, un uzņēmēju pārstāvji dalīsies ar savu pieredzi par to, kāds labums viņiem ir bijis no marķējuma “Godīgai tirdzniecībai draudzīgs” un godīgās tirdzniecības preču izmantošanas savā ikdienā.