Notiks konference par sabiedrības līdzdalību “INFORMĒŠANA -> LĪDZDARBĪBA”

Aicina nevalstisko organizāciju, valsts un pašvaldību iestāžu, kā arī citus aktīvus sabiedrības pārstāvjus pieteikties konferencei par sabiedrības līdzdalību “INFORMĒŠANA  -> LĪDZDARBĪBA”, kas norisināsies  š.g. 29. augustā. Pieteikšanās līdz 19.augustam.

lasīt tālāk

19.jūnijā Rīgā ar plašu programmu atzīmēs Starptautisko Bēgļu dienu

Turgeņeva ielā 17 no plkst. 16.00 līdz 20.00 notiks Starptautiskajai Bēgļu dienai veltīts pasākums ar aktuālāko Latvijas un pasaules pētījumu prezentāciju, ekspertu diskusiju, kampaņas "Atvērtība ir vērtība" atklāšanu un plašu tematisko un radošo aktivitāšu programmu ikvienam interesentam.

lasīt tālāk

Aicina pieteikties kultūras zīmei "Latviskais mantojums"

Zīme tiek piešķirta tiem lauku tūrisma uzņēmējiem, kuri saglabā un daudzina latvisko kultūras un sadzīves mantojumu, rādot to apmeklētājiem un nododot tālāk nākamajām paaudzēm.

lasīt tālāk

Jaunieši aicināti piedalīties Latvijas - Japānas apmaiņas programmā

Apmaiņas programmā var pieteikties Latvijas jaunieši ar labām angļu valodas zināšanām vecumā no 18 līdz 30 gadiem*, kas šobrīd aktīvi darbojas kādā jauniešu organizācijā vai veic citas aktivitātes vietējās sabiedrības labā un kuriem ir vēlme nākotnē turpināt sadarbību ar Japānu dažādās jomās.

lasīt tālāk

Atklātības un pretkorupcijas vasaras skola jauniešiem Cēsīs

Delnas ATKLĀTĪBAS UN PRETKORUPCIJAS VASARAS SKOLA 2018 norisināsies Cēsīs, Ruckas muižā no 28. jūnija līdz 1. jūlijam. Aicinām pieteikties jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem, kam ir pastiprināta interese par korupcijas mazināšanu!

lasīt tālāk

Piesakies Saeimas un NVO forumam!

Latvijas Pilsoniskā alianse aicina nevalstisko organizāciju pārstāvjus pieteikties dalībai ikgadējā Saeimas un nevalstisko organizāciju forumā, kas šogad notiks 1.jūnijā Saeimas namā.

lasīt tālāk

100 iedvesmas stāsti par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. 

lasīt tālāk

Semināri "Stipra un ilgtspējīga NVO” ar amerikāņu lektori Rīgā un Daugavpilī

Seminārā tiks pārrunātas resursu piesaistes stratēģijas, attiecību veidošana ar donoriem, finansētājiem, privāto sektoru un apkārtējo sabiedrību, kā arī sadarbība NVO kopienas ietvaros. Seminārs Rīgā notiks divas dienas, 7. un 8. maijā, no plkst. 9:00 līdz 17:00 angļu valodā; Daugavpilī notiks semināra intensīvā vienas dienas versija 11. maijā no plkst. 9:00 līdz 17:00 ar sinhrono tulkojumu latviski.

lasīt tālāk

Eiropas pieaugušo izglītības platforma EPALE svin trešo dzimšanas dienu

EPALE ir vienas pieturas platforma katram, kas strādā pieaugušo izglītības jomā – mēs palīdzam būt lietas kursā par jaunākajām tendencēm, rast iedvesmu projektiem, meklēt praksē noderīgus resursus, atrast projektu partnerus un apspriest idejas ar kolēģiem.

lasīt tālāk

Apmeklē atvērtās dienas laukos 2018!

„Lauku ceļotājs” aicina uz ikgadējo akciju “Atvērtās dienas laukos” 4.-6. maijā Latvijā un 11.-13. maijā Lietuvā, lai iepazītu lauku dzīvi, nobaudītu lauku labumus, atrastu “savas” saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus.

lasīt tālāk