Ziemassvētku gaidīšanas laikā aicinām ziedot NVO!

Vidēji viens Latvijas iedzīvotājs gada laikā našķos noēd 69,24 EUR, savukārt labdarībai atvēl tikai 4,77 EUR. Aicinām ikvienu ne tikai svētku laikā, bet arī visa gada garumā izvērtēt tēriņus un prioritātes,  un varbūt tomēr daļu no “piparkūku naudas” noziedot nevalstiskajām organizācijām.

lasīt tālāk

Jauniešu apmācības "Esi pirmais tur, kur citi būs rīt!" Rīgas un Kurzemes reģionos

Piesakies apmācībām no 1. decembra pl. 14.00 līdz 3. decembra pl. 16.00 atpūtas kompleksā "Lilaste"! Apmācību gaitā 20 jaunieši iepazīsies ar aprites ekonomikas un bezatkritumu saimniekošanas principiem un praktiskiem piemēriem, ilgtspējīgas attīstības mērķiem, kā arī zero waste kustību Latvijā un citur pasaulē.

lasīt tālāk

Piesakies rīdzinieku forumam “Rīga Dimd”!

Jau astoto gadu aicina Rīgas iedzīvotājus piedalīties Rīgas iedzīvotāju forumā “Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”. Aicinām pieteikt dalību līdz 27.11.2017., aizpildot elektronisko pieteikuma anketu

lasīt tālāk

Aicina iesaistīties kampaņā "Mēs izvēlamies Godīgo tirdzniecību"

Kampaņā aicinātas piedalīties godīgajai tirdzniecībai draudzīgas organizācijas, uzņēmumus, iestādes, kopienas un cilvēku grupas iegūt visās Baltijas valstīs vienoto marķējumu “Mēs izvēlamies Godīgo tirdzniecību”.

lasīt tālāk

Apmācības par mācīšanās procesu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektos

Aicina pieteikties dalībai tematiskajā mācīšanās piedzīvojumā “Mans rudens izaicinājums”, kas notiks 2017. gada 7. novembrī laikā no plkst. 10:00 līdz plkst. 17:00, Rīgā. Pieteikšanās līdz š.g. 22. oktobrim.

lasīt tālāk

Iniciatīvu konkurss Rīgas jauniešiem rudenī

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt jauniešu iniciatīvas, kuras veicina Rīgas jauniešu iekļaušanos pilsētas kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību.

lasīt tālāk

Sociālā biznesa platforma jaunu ideju īstenošanai

Jauniešu sociālā biznesa platforma jaunu ideju īstenošanai Baltijas valstīs www.impactyouth.eu - jau atvērta!

lasīt tālāk

Piesakies apmācībām “Social Innovation HUB”

Lietuvā no 27.septembra līdz 4. oktobrim notiks apmācības jaunatnes darbiniekiem “Social Innovation HUB” jauniešu darbiniekiem un  jaunatnes politikas un jaunatnes darbā ieinteresētms personām. Pieteikšanās līdz 1.septembrim. 

lasīt tālāk

Aicina uz vasaras skolu Baltijas pieaugušo izglītības apvienību dalīborganizācijām

Tiek organizēta jau piektā Baltijas Vasaras skola pieaugušo izglītības apvienību dalīborganizācijām. Šogad tā būs veltīta Baltijas valstu valodām un radošām valodu apguves metodēm.

lasīt tālāk

Izstādes atklāšana vasaras mākslinieku rezidenču mājā Dzirnavu ielā 27

12. jūnijā skaļi un krāšņi tiks atklāta izstāde par brīvprātīgo darbu Free Riga nupat izveidotajā objektā – Vasaras mājā mākslai Dzirnavu ielā 24. 

lasīt tālāk


Fatal error: Call to undefined method Pager::nav() in /var/www/clients/client5/web51/web/pge/jaunumi-nvo.php on line 77