Uzsākta Eiropas līmeņa kampaņa pret neliberālo demokrātiju

Kampaņas mērķis ir vērst uzmanību uz nesenajām neliberālajām tendencēm Austrumeiropā un iedrošināt šo valstu pilsoņus palikt uzticīgiem cilvēktiesībām, liberālajai demokrātijai un tiesiskumam.

lasīt tālāk

Jauniešus aicina piedalīties aptaujā “Jaunieši Eiropā: kas tālāk?”

Aptauja ir izveidota, lai apkopotu jauniešu (13-30 gadu vecumā) viedokli par jautājumiem, kas saistīti ar Eiropas nākotni.

lasīt tālāk

Svinam pasaules NVO dienu!

Vispasaules nevalstisko organizāciju diena ir starptautiska svinību diena, kas tiek atzīmēta katru gadu 27. februārī.

lasīt tālāk

Ziemassvētku gaidīšanas laikā aicinām ziedot NVO!

Vidēji viens Latvijas iedzīvotājs gada laikā našķos noēd 69,24 EUR, savukārt labdarībai atvēl tikai 4,77 EUR. Aicinām ikvienu ne tikai svētku laikā, bet arī visa gada garumā izvērtēt tēriņus un prioritātes,  un varbūt tomēr daļu no “piparkūku naudas” noziedot nevalstiskajām organizācijām.

lasīt tālāk

Jauniešu apmācības "Esi pirmais tur, kur citi būs rīt!" Rīgas un Kurzemes reģionos

Piesakies apmācībām no 1. decembra pl. 14.00 līdz 3. decembra pl. 16.00 atpūtas kompleksā "Lilaste"! Apmācību gaitā 20 jaunieši iepazīsies ar aprites ekonomikas un bezatkritumu saimniekošanas principiem un praktiskiem piemēriem, ilgtspējīgas attīstības mērķiem, kā arī zero waste kustību Latvijā un citur pasaulē.

lasīt tālāk

Piesakies rīdzinieku forumam “Rīga Dimd”!

Jau astoto gadu aicina Rīgas iedzīvotājus piedalīties Rīgas iedzīvotāju forumā “Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”. Aicinām pieteikt dalību līdz 27.11.2017., aizpildot elektronisko pieteikuma anketu

lasīt tālāk

Aicina iesaistīties kampaņā "Mēs izvēlamies Godīgo tirdzniecību"

Kampaņā aicinātas piedalīties godīgajai tirdzniecībai draudzīgas organizācijas, uzņēmumus, iestādes, kopienas un cilvēku grupas iegūt visās Baltijas valstīs vienoto marķējumu “Mēs izvēlamies Godīgo tirdzniecību”.

lasīt tālāk

Apmācības par mācīšanās procesu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektos

Aicina pieteikties dalībai tematiskajā mācīšanās piedzīvojumā “Mans rudens izaicinājums”, kas notiks 2017. gada 7. novembrī laikā no plkst. 10:00 līdz plkst. 17:00, Rīgā. Pieteikšanās līdz š.g. 22. oktobrim.

lasīt tālāk

Iniciatīvu konkurss Rīgas jauniešiem rudenī

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt jauniešu iniciatīvas, kuras veicina Rīgas jauniešu iekļaušanos pilsētas kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību.

lasīt tālāk

Sociālā biznesa platforma jaunu ideju īstenošanai

Jauniešu sociālā biznesa platforma jaunu ideju īstenošanai Baltijas valstīs www.impactyouth.eu - jau atvērta!

lasīt tālāk


Fatal error: Call to undefined method Pager::nav() in /var/www/clients/client5/web51/web/pge/jaunumi-nvo.php on line 77