Darbu uzsāk pašvaldību reformas zvanu centrs

Darbu uzsāka zvanu centrs, kur iedzīvotāji, zvanot uz tālruni 68 806 999, var noskaidrot atbildes uzsev interesējošiem jautājumiem saistībā ar vietējo pašvaldību administratīvi teritoriālo reformu. 

lasīt tālāk

Aicina NVO iesaistīties pilsoniskajā izglītībā

Latvijas Pilsoniskā alianse aicina pieteikties apmācībām par pilsonīgo līdzdalību NVO pārstāvjus no visas Latvijas, kuri vēlas un kuriem ir atbilstoša kapacitāte. Apmācības notiks 8.augustā.

lasīt tālāk

Publicēts buklets "Energisers for everyone"

Biedrība Latvian Association for Youth Activists  aicina iepzīties un izmantot darbā ar jaunatni bukletu "Energisers for everyone". Metodes var izmantot arī pasākumiem, kur piedalās cilvēki ar invaliditāti. 

lasīt tālāk

Aicina pieteikties festivālam "Projektu nakts 2019"

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties tematiskajam festivālam “Projektu nakts 2019”, kas notiks š.g. 9. un 10. augustā Ikšķiles pludmalē.

lasīt tālāk

Jaunas Rīgas sabiedrības integrācijas pamatnostādnes un rīcības plāns

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 4. jūlijā, akceptēja Rīgas sabiedrības integrācijas pamatnostādņu 2019.- 2024. gadam projektu un rīcības plāna projektu.

lasīt tālāk

Ko Tev nozīmē lauki? Instagram konkurss jauniešiem

Latvijas Lauku forums aicina piedalīties Eiropas Lauku parlamenta Instagram izaicinājumā līdz 31.jūlijam.  Jauniešiem vecumā no 18 līdz 29 gadiem iespēja iegūt apmaksātu dalību Eiropas Lauku parlamenta pasākumā Spānijā novembrī.

lasīt tālāk

Aicina uz bezmaksas apmācībām “Latvijas Kultūras vēstnieku vasaras nometne 2019”

Dažādu kopienu līderi no visas Latvijas tiek aicināti pieteikties bezmaksas izglītojošās apmācībās “Latvijas Kultūras vēstnieku nometne 2019”, kas notiks no 25. līdz 28. jūlijam Smārdes pagasta viesu namā “Kalna Žagari”. 

lasīt tālāk

Skaties LAMPA 2019 diskusiju video tiešsaistē!

Sarunu festivāla LAMPA  ar vairāk nekā 350 pasākumiem notika 28. un 29. jūnijā, Cēsu pils parkā. 

lasīt tālāk

Jaunās lauku attīstības paradigmas iedzīvināšanai jāspēcina vietējās iniciatīvas

4. Latvijas Lauku kopienu parlamentā, kas notika no 5. līdz 7. jūnijam Jelgavas novada Zaļeniekos, tika izstrādāta rezolūciju ar septiņiem galvenajiem virzieniem, kas būtu jāiekļauj visu līmeņu attīstības plānošanas dokumentos.

lasīt tālāk

Izmanto platformas brivpratigie.lv iespējas!

Platformas mērķis ir attīstīt brīvprātīgā darba iespējas un nodrošināt informācijas apmaiņu starp personām, kuras vēlas veikt brīvprātīgo darbu, un brīvprātīgā darba organizētājiem.

lasīt tālāk