Sāk darboties kultūras platforma IESAISTIES.LV!

IESAISTIES.LV ir virtuāla platforma, kurā apkopotas dažādas ar kultūras datiem un procesiem saistītas aktivitātes, kas bāzētas digitāla vidē un kurās ir iespēja piedalīties ikvienam sabiedrības pārstāvim.

lasīt tālāk

Seko Saeimas un NVO forumam tiešsaistē

Jau šodien, 10.jūnijā notiek Ikgadējais Saeimas un NVO forums. Seko Saeimas un NVO forumam tiešsaistē www.saeima.lv!

lasīt tālāk

Aicina NVO uz semināru mājaslapas efektīvai izmantošanai

Jau rīt - seminārs “Mājaslapas efektīva izmantošana NVO mērķu sasniegšanai” NVO namā Rīga, plkst. 14.00-17.00!

lasīt tālāk

Aicina piedalīties pilsoniskās līdzdalības apmācībās NVO

Apmācības notiks 18. jūnijā, no plkst. 11.00 – 16.00, Latvijas Pilsoniskās alianses biroja lielajā zālē Alberta ielā 13, Rīgā.

lasīt tālāk

Tuvojas sarunu festivāls LAMPA Cēsīs

28. un 29. jūnijā, Cēsu pils parkā notiks ikgadējais Sarunu festivāls LAMPA ar vairāk nekā 350 pasākumiem divu dienu garumā. Ieeja ir bez maksas!

lasīt tālāk

Izsludināts projektu konkurss apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursu "Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai" otro uzsaukumu - apkaimju iniciatīvu projektu īstenošanai Rīgas pilsētā 2019.gadā.

lasīt tālāk

Seminārs NVO pārstāvjiem “NVO sadarbība kā konkurētspējas paaugstināšanas un kapacitātes stiprināšanas rīks”

Trešdien 22.maijā no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A, aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz semināru "NVO sadarbība kā konkurētspējas paaugstināšanas un kapacitātes stiprināšanas rīks".

lasīt tālāk

Aicina uz "ciparu brokastīm": Kā mērīt Latvijas ilgtspējīgu attīstību?

Ciparu brokastīs š.g. 24.maijā plkst. 9.30-11.30 restorānā "Andalūzijas suns" aicināti piedalīties dažādu jomu eksperti, lai no “putna lidojuma” apskatītos uz Ilgtspējīgas attīstības mērķu indikatoriem.

lasīt tālāk

Piesakies 4. Latvijas Lauku kopienu parlamentam!

No 2019. gada 6. līdz 7. jūnijam Zaļeniekos, Jelgavas novadā notiks 4. Latvijas Lauku kopienu parlaments, aktualizējot esošās un briestošās pārmaiņas lauku telpā.

lasīt tālāk

Sagatavota labās prakses rokasgrāmata darbam ar jaunatni

Erasmus+ Startēģiskās partnerības labās prakses apmaiņas projektu “Kultūru daudzveidība kā mācīšanās rīks jaunatnes darbā” ietvaros sagatavota rokasgrāmata, kurā ir apkopoti labās prakses piemēri darbam ar jaunatni. 

lasīt tālāk