Semināri "'Stipra un ilgtspējīga NVO” ar amerikāņu lektori Rīgā un Daugavpilī

Seminārā tiks pārrunātas resursu piesaistes stratēģijas, attiecību veidošana ar donoriem, finansētājiem, privāto sektoru un apkārtējo sabiedrību, kā arī sadarbība NVO kopienas ietvaros. Seminārs Rīgā notiks divas dienas, 7. un 8. maijā, no plkst. 9:00 līdz 17:00 angļu valodā; Daugavpilī notiks semināra intensīvā vienas dienas versija 11. maijā no plkst. 9:00 līdz 17:00 ar sinhrono tulkojumu latviski.

lasīt tālāk

Eiropas pieaugušo izglītības platforma EPALE svin trešo dzimšanas dienu

EPALE ir vienas pieturas platforma katram, kas strādā pieaugušo izglītības jomā – mēs palīdzam būt lietas kursā par jaunākajām tendencēm, rast iedvesmu projektiem, meklēt praksē noderīgus resursus, atrast projektu partnerus un apspriest idejas ar kolēģiem.

lasīt tālāk

Apmeklē atvērtās dienas laukos 2018!

„Lauku ceļotājs” aicina uz ikgadējo akciju “Atvērtās dienas laukos” 4.-6. maijā Latvijā un 11.-13. maijā Lietuvā, lai iepazītu lauku dzīvi, nobaudītu lauku labumus, atrastu “savas” saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus.

lasīt tālāk

Piedalies Lielajā Talkā 2018!

Lielajā Talkā š.g.  28.aprīlī mīļi aicina piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kam rūp ilgtspējīga valsts attīstība un iespēja dzīvot nepiesārņotā, skaistā vidē.

lasīt tālāk

Izsludināta Latgales NVO projektu programma 2018

Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” izsludina “Latgales NVO projektu programmu 2018”, kuras mērķis ir veicināt pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību darbu Latgales plānošanas reģionā.

lasīt tālāk

Uzsākta Eiropas līmeņa kampaņa pret neliberālo demokrātiju

Kampaņas mērķis ir vērst uzmanību uz nesenajām neliberālajām tendencēm Austrumeiropā un iedrošināt šo valstu pilsoņus palikt uzticīgiem cilvēktiesībām, liberālajai demokrātijai un tiesiskumam.

lasīt tālāk

Jauniešus aicina piedalīties aptaujā “Jaunieši Eiropā: kas tālāk?”

Aptauja ir izveidota, lai apkopotu jauniešu (13-30 gadu vecumā) viedokli par jautājumiem, kas saistīti ar Eiropas nākotni.

lasīt tālāk

Svinam pasaules NVO dienu!

Vispasaules nevalstisko organizāciju diena ir starptautiska svinību diena, kas tiek atzīmēta katru gadu 27. februārī.

lasīt tālāk

Ziemassvētku gaidīšanas laikā aicinām ziedot NVO!

Vidēji viens Latvijas iedzīvotājs gada laikā našķos noēd 69,24 EUR, savukārt labdarībai atvēl tikai 4,77 EUR. Aicinām ikvienu ne tikai svētku laikā, bet arī visa gada garumā izvērtēt tēriņus un prioritātes,  un varbūt tomēr daļu no “piparkūku naudas” noziedot nevalstiskajām organizācijām.

lasīt tālāk

Jauniešu apmācības "Esi pirmais tur, kur citi būs rīt!" Rīgas un Kurzemes reģionos

Piesakies apmācībām no 1. decembra pl. 14.00 līdz 3. decembra pl. 16.00 atpūtas kompleksā "Lilaste"! Apmācību gaitā 20 jaunieši iepazīsies ar aprites ekonomikas un bezatkritumu saimniekošanas principiem un praktiskiem piemēriem, ilgtspējīgas attīstības mērķiem, kā arī zero waste kustību Latvijā un citur pasaulē.

lasīt tālāk


Fatal error: Call to undefined method Pager::nav() in /var/www/clients/client5/web51/web/pge/jaunumi-nvo.php on line 77