Sociālā uzņēmuma likumam – gads

Pirms gada, 1. aprīlī, stājās spēkā Sociālā uzņēmuma likums. Kopš Sociālā uzņēmuma likuma stāšanās spēkā gada laikā sociālā uzņēmuma statuss ir piešķirts 49 uzņēmumiem. 

lasīt tālāk

Aicina Rēzeknes novada jauniešus pieteikties diskusijai par bēgļu jautājumu Latvijā un pasaulē

Pasākums norisināsies 13. decembrī plkst. 10.00 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļš". Lai pieteiktos pasākumam, nepieciešams izveidot vismaz 3 cilvēku komandu, kas būtu gatavi diskutēt un debatēt par tēmu "Migrācija Latvijā un pasaulē".

lasīt tālāk

9.novembrī notiks Biedrību un nodibinājumu bazārs

9.11.2018. Latvijas Pilsoniskā alianse aicina uz ikgadējo Biedrību un nodibinājumu bazāru – pasākumu, kurā neformālā gaisotnē sarunāsies, iepazīsies un meklēs labākos risinājums starpnozaru sadarbībai Latvijas nevalstiskās organizācijas, pilsoņu iniciatīvas un uzņēmēji.

lasīt tālāk

Latviju apceļo interaktīva izstāde par ES fondu atbalstu

Š.g. 8.-15. oktobrī izstāde viesojas Valmieras tirdzniecības centrā Valleta, Balvu novada muzejā un Ludzas Novadpētniecības muzejā. Kopumā izstāde apceļo 25 Latvijas pilsētas.

lasīt tālāk

19.jūnijā Rīgā ar plašu programmu atzīmēs Starptautisko Bēgļu dienu

Turgeņeva ielā 17 no plkst. 16.00 līdz 20.00 notiks Starptautiskajai Bēgļu dienai veltīts pasākums ar aktuālāko Latvijas un pasaules pētījumu prezentāciju, ekspertu diskusiju, kampaņas "Atvērtība ir vērtība" atklāšanu un plašu tematisko un radošo aktivitāšu programmu ikvienam interesentam.

lasīt tālāk

Aicina pieteikties kultūras zīmei "Latviskais mantojums"

Zīme tiek piešķirta tiem lauku tūrisma uzņēmējiem, kuri saglabā un daudzina latvisko kultūras un sadzīves mantojumu, rādot to apmeklētājiem un nododot tālāk nākamajām paaudzēm.

lasīt tālāk

Jaunieši aicināti piedalīties Latvijas - Japānas apmaiņas programmā

Apmaiņas programmā var pieteikties Latvijas jaunieši ar labām angļu valodas zināšanām vecumā no 18 līdz 30 gadiem*, kas šobrīd aktīvi darbojas kādā jauniešu organizācijā vai veic citas aktivitātes vietējās sabiedrības labā un kuriem ir vēlme nākotnē turpināt sadarbību ar Japānu dažādās jomās.

lasīt tālāk

Atklātības un pretkorupcijas vasaras skola jauniešiem Cēsīs

Delnas ATKLĀTĪBAS UN PRETKORUPCIJAS VASARAS SKOLA 2018 norisināsies Cēsīs, Ruckas muižā no 28. jūnija līdz 1. jūlijam. Aicinām pieteikties jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem, kam ir pastiprināta interese par korupcijas mazināšanu!

lasīt tālāk

Piesakies Saeimas un NVO forumam!

Latvijas Pilsoniskā alianse aicina nevalstisko organizāciju pārstāvjus pieteikties dalībai ikgadējā Saeimas un nevalstisko organizāciju forumā, kas šogad notiks 1.jūnijā Saeimas namā.

lasīt tālāk

100 iedvesmas stāsti par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. 

lasīt tālāk