Tematiski - radošā meistarklase “Mākslas soma – izzini novadu”

2019.gada 18.maijā no plkst. 20:00 – 22:00 Balvu novada muzeja zālē norisināsies tematiski - radošā meistarklase "Mākslas soma - izzini novadu"!

lasīt tālāk

Esi aktīvs un paud savu viedokli! Eiropas Parlamenta vēlēšanās jau 25.maijā!

Biedrība “Radošās Idejas” uzsāk informatīvo akciju ar mērķi popularizēt Eiroparlamenta vēlēšanas 2019!

Eiropas Parlamenta vēlēšanas norisināsies šī gada 25.maijā un tā ir katra Latvijas pilsoņa iespēja paust savu viedokli un veidot labāku nākotni mums visiem! Esi atbildīgs un izdari savu izvēli jau 25.maijā!

lasīt tālāk

Rīgā norisinās pēdējā PRIME projekta partneru tikšanās

2019.gada 23.-25.aprīlī Rīgā norisinās projekta PRIME partneru pēdējā sanāksme. PRIME apmācībās kopumā piedalījušies jau 80 jaunieši, trešo valstu pilsoņi. 

lasīt tālāk

Atskats uz akciju “100 ozolu iestādīšana Balvu novadā Latvijas simtgadei”

Ideja par 100 ozolu iestādīšanu uz Latvijas simtgadi dzima jau laiku atpakaļ, kad Igaunijas – Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas atbalstītā projekta „Saglabāt, lai nepazaudētu − kultūras mantojuma aizsargāšana” noslēgumā tika svinēta Eiropas Sadarbības diena...  

lasīt tālāk

"Radošās Idejas" uzsāk projektu kultūras mantojuma un sociālās uzņēmējdarbības jomā

Projekta mērķis ir veicināt sociālo uzņēmējdarbību, atbalstot un motivējot ilgstošos bezdarbniekus uzsākt biznesu, kas balstīts vietējā kultūras mantojumā.

lasīt tālāk

Linšēpingas pašvaldības speciālistes viesojas Rīgā projekta PRIME ietvaros

Šī gada 14. -16. novembrī Latvijā viesojās Linšēpingas pašvaldības speciālistes Susanne Elfström un Karolina Thorsson, kuras ikdienā nodarbojas ar konsultatīva atbalsta sniegšanu migrantu jauniešiem.

lasīt tālāk

Norisinās starptautiskais seminārs "Viesmīlības industrija: iespējas, izaicinājumi un perspektīvas 18’’

Seminārs sniedz lielisku iespēju jauniešiem migrantiem tīkloties ar viesmīlības nozares profesionāļiem un potenciālajiem darba devējiem. Semināru organizē "Radošās Idejas" un Hotel School Riga projekta "PRIME - Jauniešu imigrantu integrācijas veicināšana" ietvaros.

lasīt tālāk