Biedrība „Radošās Idejas” noslēdz starpkultūru dialoga projektu „Dzīvojam kopā”

Projekta laikā tika piedāvāti interaktīvi kultūras pasākumi un radošas meistarklases, sekmējot starpkultūru dialogu, nodrošinot etnisko kultūras mantojuma saglabāšanas pasākumu pieejamību visu vecumu pārstāvjiem.

lasīt tālāk

Biedrība „Radošās Idejas” realizē projekta „Dzīvojam kopā” aktivitātes – kultūras pasākumu "Laiks kopā" ar radošo meistarklasi „Laiks prasmēm” – atklātnes „Saules gada kalendārs” veidošana

Pasākuma laikā dalībniekiem bija iespēja izzināt un iepazīt tradicionālos svētkos latviešu un krievu kultūrās, salīdzināt kopīgo un atšķirīgo, diskutēt par zināmām un ne tik ierastām lietām kultūru tradicionālajos svētkos. 

lasīt tālāk

Aicinām uz kultūras pasākumu ar radošo meistarklasi "Laiks kopā"

23. novembrī plkst. 16.00 Balvu novada muzejā notiks radošā meistarklase – atklātnes „Saules gada kalendārs” veidošana, sniedzot ieskatu tradicionālajos svētkos latviešu un krievu kultūrās. 

lasīt tālāk

"Radošās Idejas" uzsāk projektu imigrantu jauniešu iekļaušanai

"Radošās Idejas" kopā ar Linšēpingas pašvaldības Pētījumu un attīstības centru aprūpes un sociālajā darbā no Zviedrijas uzsāk projektu imigrantu jauniešu sociālajai un ekonomiskajai iekļaušanai.

lasīt tālāk