Biedrība „Radošās Idejas” izsludina atklātu konkursu uz projekta koordinatora amatu

Biedrība „Radošās Idejas” izsludina atklātu konkursu uz projekta koordinatora amatu saistībā ar jauna projekta uzsākšanu "Mūsu mājas - Latvija II", Granta līgums IF/2013/1.a./17 Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda 1.a. aktivitātes „Valodas un adaptācijas programmu attīstība trešo valstu pilsoņu integrācijai un saliedētas sabiedrības veidošanai” ietvaros.

lasīt tālāk

Biedrība „Radošās Idejas” sāk projekta īstenošanu, arī saistībā ar Bezvalstnieku likumu

Biedrība „Radošās Idejas” sākusi projekta „Mūsu mājas – Latvija II” īstenošanu, lai sekmētu  trešo valstu pilsoņu integrāciju un aktīvu pilsonisko līdzdalību Latvijas sabiedrībā. Šis projekts ir turpinājums biedrības iepriekšējai darbībai, kas paveikts īstenojot pirmo šādas ievirzes projektu -  „Mūsu mājas – Latvija”. Projekta norises laiks no 2014.gada 8.decembra līdz 2015.gada 30.jūnijam.

lasīt tālāk

Biedrība “Radošās Idejas” paraksta sadarbības memorandu ar Rīgas pilsētas pašvaldību

20.11.2014. Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika piektais Rīgas iedzīvotāju forums “Rīga dimd – iedzīvotāji domā, runā, dara!”, kura laikā biedrība “Radošās Idejas” parakstīja sadarbības memorandu ar Rīgas pilsētas pašvaldību. Aicinām iepazīties ar domdarbnīcās rādītajiem labajiem piemēriem par pašiniciatīvu un sadarbību!

lasīt tālāk

Biedrība „Radošās Idejas” organizē jauno biedru apmācību semināru

2014.gada 29.novembrī biedrība „Radošās Idejas” organizē jauno biedru apmācību semināru ar mērķi stiprināt jauno biedru kapacitāti un informēt par ES fondu programmām, projektu izstrādes pamatprincipiem un biedrības attīstības plāniem. Semināra programma

lasīt tālāk

"Radošās Idejas" piedalās diskusijā par pilsoniskā dialoga nozīmi Latvijas prezidentūras laikā

Valdības un nevalstisko organizāciju pārstāvji piektdien, 14.novembrī, tikās ar Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas priekšsēdētāju Anrī Malosu (Henri Malosse), lai pārrunātu NVO izaicinājumus un iespējas Latvijas prezidentūras laikā. Sēdē piedalījās arī biedrības "Radošās Idejas" valdes priekšsēdētāja Sanita Putniņa.

lasīt tālāk

Biedrība „Radošās Idejas” bauda itāļu viesmīlību un iepazīstas ar Sicīlijas kultūras mantojumu

2014. gada 15.–19.oktobrī biedrība „Radošās Idejas” viesojās Mazara del Vallo pilsētā Sicīlijā, lai iepazītos ar Sicīlijas nemateriālo kultūras mantojumu Grundtvig projekta „Dzīvais mantojums” ietvaros. Biedrība „UCIIM” iepazīstināja latviešus un citus ārvalstu viesus ar sicīliešu podniecības, zvejniecības un leļļu teātra tradīcijām. Viesi mielojās ar tradicionālajiem sicīliešu ēdieniem, kā arī devās ekskursijā uz Monreālu un Palermo.

Fotogalerija

lasīt tālāk

Balvu Mākslas skola, NVO "Savi", biedrība "Radošās Idejas" izsludina vizuālās mākslas konkursu "Mana Ģimene"

Konkursa tēmā var attēlot ģimenes portretu, ģimeni atpūtā vai darbā, ģimenes vaļasprieku, tradīcijas un ģimenes mīluļus - dzīvniekus. Konkursā aicināti piedalīties bērni no Balvu, Rugāju, Viļakas un Baltinavas novadiem vecumā no 2 līdz 9 gadiem (nolikums).

lasīt tālāk

"Radošās Idejas" aicina piedalīties IV starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā

Mēs dzīvojam katrs savā valstī, savā apdzīvotā vietā, savā vidē. Kopā esam vienas mājvietas ZEME iedzīvotāji, taču cik dažādi mēs esam, cik daudzveidīga ir mūsu daba, kultūras un nacionālās vērtības, izpratne par skaistumu. Kopā veidojam vienu krāšņu pasauli. Aicinām piedalīties IV starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā ”DAŽĀDĀ PASAULE” 2015. Konkursa tēma „Ūdens melodijas”. Konkursa nolikums latviešu valodā

lasīt tālāk

Seminārs „Vietējo resursu ilgtspējīga izmantošana attīstības nodrošināšanai” Saldū

Aktualizējot vietējo iniciatīvu nozīmi teritoriju ilgtspējīgai attīstībai, aicina piedalīties seminārā, kurā tās dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar vidi saudzējošām vietējo teritoriju attīstības iniciatīvām, kuru mērķis ir stiprināt vietējo ekonomiku. Seminārs notiks 25. oktobrī no plkst. 10:00 līdz plkst. 12:30 Saldus Jauniešu iniciatīvu centrs „Šķūnis”, Saldus, Lielā iela 3. Pieteikt dalību seminārā

lasīt tālāk

Biedrība „Radošās Idejas” ir veiksmīgi pabeigusi projektu „Latvijas pilsonībai – JĀ!”

Projekta ietvaros tika  īstenoti naturalizācijas kursi 60 akadēmisko stundu apjomā (5 grupas, kopā 60 dalībnieki), kursu dalībnieku, viņu ģimenes locekļu un citu interesentu iesaiste publiskajos pasākumos "Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta" – izstādes “Dzintars laiku lokos” apmeklējums, dalībnieku iesaiste pasākumos, kas veltīti Baltijas ceļa 25. gadadienai, "Stūra mājas" apskate, kultūras vasarnīcas „Esplanāde 2014”, Latvijas Nacionālās bibliotēkas apmeklējums u.c.

lasīt tālāk