"Radošās Idejas" iepazīstas ar Polijas pieredzi darbā ar jauniešiem

2017.gada 6.-10.decembrī "Radošās Idejas" piedalījās apmācībās jauniešu darbiniekiem Zakopanē, Polijā, projekta "Creative Start-Ups in Rural Areas" ietvaros. 

lasīt tālāk

Biedrība „Radošās Idejas” noslēdz starpkultūru dialoga projektu „Dzīvojam kopā”

Projekta laikā tika piedāvāti interaktīvi kultūras pasākumi un radošas meistarklases, sekmējot starpkultūru dialogu, nodrošinot etnisko kultūras mantojuma saglabāšanas pasākumu pieejamību visu vecumu pārstāvjiem.

lasīt tālāk

Biedrība „Radošās Idejas” realizē projekta „Dzīvojam kopā” aktivitātes – kultūras pasākumu "Laiks kopā" ar radošo meistarklasi „Laiks prasmēm” – atklātnes „Saules gada kalendārs” veidošana

Pasākuma laikā dalībniekiem bija iespēja izzināt un iepazīt tradicionālos svētkos latviešu un krievu kultūrās, salīdzināt kopīgo un atšķirīgo, diskutēt par zināmām un ne tik ierastām lietām kultūru tradicionālajos svētkos. 

lasīt tālāk

Aicinām uz kultūras pasākumu ar radošo meistarklasi "Laiks kopā"

23. novembrī plkst. 16.00 Balvu novada muzejā notiks radošā meistarklase – atklātnes „Saules gada kalendārs” veidošana, sniedzot ieskatu tradicionālajos svētkos latviešu un krievu kultūrās. 

lasīt tālāk

"Radošās Idejas" uzsāk projektu imigrantu jauniešu iekļaušanai

"Radošās Idejas" kopā ar Linšēpingas pašvaldības Pētījumu un attīstības centru aprūpes un sociālajā darbā no Zviedrijas uzsāk projektu imigrantu jauniešu sociālajai un ekonomiskajai iekļaušanai.

lasīt tālāk

Biedrības "Radošās Idejas" aktualitātes un jaunas iespējas

Kad biedrībai aprit 6 gadi kopš tās dibināšanas, ar prieku un gandarījumu varam informēt, biedrības bagāžā ir jau 10 projektu un starptautiskās vizuālās mākslas konkursa "Dažādā pasaule" līdzorganizēšanas pieredze.  

lasīt tālāk

Biedrība „Radošās Idejas” realizē projekta „Dzīvojam kopā” aktivitātes – „Laiks spēlēm” – intelektuāla spēle

Biedrība „Radošās Idejas” projekta „Dzīvojam kopā” ietvaros turpina pasākumu un meistarklašu ciklu starpkultūru dialoga veicināšanā Balvu novadā, organizējot pasākumu - intelektuāla spēle „Latviešu un krievu tautas tradīcijas un ticības”.

lasīt tālāk

"Radošās Idejas" rosina jauniešus kultūras mantojumu pārvērst konkurētspējīgos projektos

Erasmus+ projektā "Radoši jaunuzņēmumi lauku apvidos" notiks pieredzes, labās prakses, metožu un ideju apmaiņa ar mērķi pilnveidot jauniešu uzņēmējdarbības izglītību un veicināt jaunu radošu uzņēmumu veidošanos lauku apvidos. 

lasīt tālāk

Krāsaini, filozofiski, emocionāli un radoši lidojumi V Starptautiskā vizuālās mākslas konkursa laureātu darbos

Siltā septembra pēcpusdienā mākslas cienītāji pulcējās Balvu Sakrālās kultūras centrā, kur tika godināti V Starptautiskā vizuālās mākslas konkursa „Dažādā pasaule” 2017 „Nacionālās vērtības” laureāti.

lasīt tālāk

Aicinājums piedalīties cenu aptaujā par ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanu

Aicinām piedalīties cenu aptaujā par ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanu, elektroniski iesniedzot Finanšu piedāvājumu, ēdienkarti un reģistrācijas atļaujas apstiprinātu kopiju līdz 2017.gada 19.septembrim plkst.10.00.

lasīt tālāk


Fatal error: Call to undefined method Pager::nav() in /var/www/clients/client5/web51/web/pge/jaunumi-biedribas.php on line 77